K040769
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
5 901.30 ₺ + KDV
7 081.56 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 115.45 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 901.30 ₺ + KDV |
| 7 081.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 721.04 ₺ + KDV |
| 5 665.25 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.2 kg |
| Hacim | 0.0072 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Overall Length | 316mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |















