K040634
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
4 316.39 ₺ + KDV
5 179.67 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 84.60 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 316.39 ₺ + KDV |
| 5 179.67 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 453.11 ₺ + KDV |
| 4 143.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.283 kg |
| Hacim | 0.00069 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 187mm |
| Outer Diameter | 96mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |
| Outlet Size | 3/4 BSP/G |















