K040569
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
6 641.45 ₺ + KDV
7 969.74 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 129.93 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 641.45 ₺ + KDV |
| 7 969.74 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 313.16 ₺ + KDV |
| 6 375.79 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.6 kg |
| Hacim | 0.00473 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 199.2mm |
| Outer Diameter | 91mm |
| Inlet Size | 1 BSP/G |
| Outlet Size | 1 BSP/G |















