K040503
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
3 397.59 ₺ + KDV
4 077.11 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 66.48 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 397.59 ₺ + KDV |
| 4 077.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 718.07 ₺ + KDV |
| 3 261.68 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.931 kg |
| Hacim | 0.00372 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 28mm |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 223.25mm |
| Outer Diameter | 76.2mm |
| Inlet Size | 1 BSP/G |















