| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 72.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 730.29 ₺ + KDV |
| 4 476.35 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 984.23 ₺ + KDV |
| 3 581.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.45 kg |
| Hacim | 0.0014 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 25mm |
| Overall Length | 132.5mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |