| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 27.78 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 419.75 ₺ + KDV |
| 1 703.70 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 135.80 ₺ + KDV |
| 1 362.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.56472 kg |
| Hacim | 0.0015 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Brand | Donaldson BLUE |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Length | 135mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Media Brand | Synteq |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 22micron |