| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 131.27 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 985.94 ₺ + KDV |
| 8 383.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 588.75 ₺ + KDV |
| 6 706.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.8 kg |
| Hacim | 0.02169 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 150mm |
| Body Diameter Maximum | 196mm |
| Body Length | 340mm |
| Family | ECB |
| Type | Primary |
| Media Type | Cellulose |