| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 34.50 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 836.02 ₺ + KDV |
| 2 203.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 468.82 ₺ + KDV |
| 1 762.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.848 kg |
| Hacim | 0.02055 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Length | 402mm |
| Outer Diameter | 150mm |