| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 6.80 EUR |
| Ürün Fiyatı | 347.53 ₺ + KDV |
| 417.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 278.02 ₺ + KDV |
| 333.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.12474 kg |
| Hacim | 0.00031 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 79.5mm |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 997352 |
| Length | 75mm |
| Outer Diameter | 51mm |
| Inner Diameter | 23mm |
| Efficiency Beta 2 | 15micron |
| Efficiency Beta 75 | 50micron |