| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
HYUNDAI 39 adet model bulundu | HD 160 HL730-7 HL730-7A HL730TM-7 HL730TM-7A HL740-7 HL740-7A HL740TM-7 HL757-7 HL757TM-7 R 140 LC R 180 LCD-7 R 180 LCD-7A R 220 LC-7H R 290 NLC-7 R 300 LC-7 R110-7A R140LC-7 R140LC-7A R140W-7 R140W-7A R160LC-7 R160LC-7A R170W-7 R170W-7A R180LC-7 R180LC-7A R200W-3 R200W-7 R200W-7A R210LC-7 R210LC-7A R210LC-7H R210NLC-7 R210NLC-7A R250LC-7 R250LC-7A R290LC-7 R290LC-7A |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Price Type | F |
| Primary Application | HYUNDAI 11EM21041 |
| Length | 490mm |
| Outer Diameter | 201.6mm |
| Inner Diameter | 134mm |
| Flow Direction | Outside-In |