P176887
HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE
5 605.85 ₺ + KDV
6 727.02 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 109.67 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 605.85 ₺ + KDV |
| 6 727.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 484.68 ₺ + KDV |
| 5 381.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.32239 kg |
| Hacim | 0.04327 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Overall Length | 774.19mm |
| Price Type | FH |
| Length | 160mm |
| Outer Diameter | 200mm |
| Inner Diameter | 114.5mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 2 | 153micron |















