| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 148.66 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 597.55 ₺ + KDV |
| 9 117.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 078.04 ₺ + KDV |
| 7 293.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.95079 kg |
| Hacim | 0.04967 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 461.3mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 448.6mm |
| Outer Diameter | 301.3mm |
| Inner Diameter | 260.5mm |
| Bolt Hole Diameter | 22.73mm |