P164352
HİDROLİK FİLTRE, ATOM TİPİ
1 048.71 ₺ + KDV
1 258.45 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 20.52 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 048.71 ₺ + KDV |
| | 1 258.45 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 838.97 ₺ + KDV |
| | 1 006.76 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.65544 kg |
| Hacim | 0.00288 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | INGERSOLL RAND 35296920 |
| Length | 200mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 63mm |
| Efficiency Beta 2 | 17micron |
| Efficiency Beta 1000 | 40micron |