P550951
ŞANZIMAN FİLTRESİ, KARTUŞ
1 177.50 ₺ + KDV
1 413.00 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 23.04 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 177.50 ₺ + KDV |
| | 1 413.00 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 942.00 ₺ + KDV |
| | 1 130.40 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.56245 kg |
| Hacim | 0.00266 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 226mm |
| Outer Diameter | 109.2mm |
| Inner Diameter | 37.5mm |
| Flow Direction | Standard |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |
Benzer Ürünler
| # | Ürün | Fiyat/Stok | Detay |
|---|
| 1 | HİDROLİK FİLTRESİ
FLEETGUARD
HİDROLİK FİLTRESİ |
|
Detay |