K051119
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
5 987.68 ₺ + KDV
7 185.22 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 117.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 987.68 ₺ + KDV |
| 7 185.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 790.15 ₺ + KDV |
| 5 748.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.684 kg |
| Hacim | 0.01525 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Overall Length | 314mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |















