| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
HITACHI 17 adet model bulundu | EX 1900-6 EX 2500-6 EX 2600-6 BH EX 2600-6 LD EX 3600-5 EX 3600E-6 EX 5500E-6 EX 5600-6 BH EX 5600-6 LD EX 8000E-6 EX1800-3 EX1900-5 EX2500-5 EX3600-6 EX5500-5 EX5500-6 EX8000 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 434.8mm |
| Width | 214.8mm |
| Height | 55.63mm |