P502541
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
14 025.61 ₺ + KDV
16 830.73 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 274.39 EUR |
| Ürün Fiyatı | 14 025.61 ₺ + KDV |
| 16 830.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 11 220.49 ₺ + KDV |
| 13 464.59 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.86217 kg |
| Hacim | 0.01206 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Price Type | FH |
| Primary Application | KOMATSU 2096077532 |
| Length | 400mm |
| Outer Diameter | 150mm |
| Inner Diameter | 92mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 75 | 11micron |
| Efficiency Beta 20 | 9micron |















