| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 266.56 EUR |
| Ürün Fiyatı | 13 623.06 ₺ + KDV |
| 16 347.67 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 10 898.44 ₺ + KDV |
| 13 078.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 6.41152 kg |
| Hacim | 0.10622 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Overall Length | 572mm |
| Efficiency | Up to 99.99% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | LETOURNEAU 4219820 |
| Length | 559mm |
| Outer Diameter | 352mm |
| Inner Diameter | 241mm |