| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 10.32 EUR |
| Ürün Fiyatı | 527.42 ₺ + KDV |
| 632.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 421.94 ₺ + KDV |
| 506.33 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.18144 kg |
| Hacim | 0.0018 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 6061840125 |
| Length | 169mm |
| Outer Diameter | 82mm |
| Inner Diameter | 36mm |
| Efficiency 99% | 40micron |