| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 80.91 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 305.88 ₺ + KDV |
| 5 167.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 444.70 ₺ + KDV |
| 4 133.64 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.06141 kg |
| Hacim | 0.00281 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Brand | Duramax |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Length | 241.81mm |
| Outer Diameter | 79.5mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 76.2mm |
| Gasket ID | 47mm |
| Series | HMK03 |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |