P550628
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
947.52 ₺ + KDV
1 137.02 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.54 EUR |
| Ürün Fiyatı | 947.52 ₺ + KDV |
| 1 137.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 758.02 ₺ + KDV |
| 909.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.21 kg |
| Hacim | 0.002 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Length | 187.5mm |
| Outer Diameter | 85.3mm |
| Inner Diameter | 37mm |
| Efficiency Beta 200 | 6micron |















