P171621
HİDROLİK FİLTRE, ATOM TİPİ
1 820.94 ₺ + KDV
2 185.13 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 35.63 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 820.94 ₺ + KDV |
| 2 185.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 456.75 ₺ + KDV |
| 1 748.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.40614 kg |
| Hacim | 0.00483 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Primary Application | BOSCH-REXROTH 7SL130P25 |
| Length | 227.2mm |
| Outer Diameter | 126mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 107mm |
| Gasket ID | 97mm |
| Efficiency Beta 2 | 27micron |















