| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 36.22 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 851.09 ₺ + KDV |
| 2 221.31 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 480.87 ₺ + KDV |
| 1 777.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.756 kg |
| Hacim | 0.0017 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 100mm |
| Outer Diameter | 94.6mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 70.15mm |
| Gasket ID | 63.1mm |
| Efficiency Beta 200 | 18micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |