| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.08 EUR |
| Ürün Fiyatı | 770.69 ₺ + KDV |
| 924.83 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 616.55 ₺ + KDV |
| 739.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.46266 kg |
| Hacim | 0.00136 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Bypass |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | SAE J806 |
| Price Type | F |
| Length | 133mm |
| Outer Diameter | 97mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 61mm |
| Efficiency 99% | 45micron |
| Collapse Burst | 5.2bar |