| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 93.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 790.76 ₺ + KDV |
| 5 748.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 832.61 ₺ + KDV |
| 4 599.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.695 kg |
| Hacim | 0.0189 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Body Diameter Maximum | 269.75mm |
| Rated Flow HR | 9.3m3/min |
| Restriction LR | 25mm H2O |
| Efficiency | 75 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011, SAE J726 |
| Restriction HR | 76mm H2O |
| Price Type | H |
| Outlet ID | 96.27mm |
| Height | 195mm |