| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 137.41 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 022.60 ₺ + KDV |
| 8 427.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 618.08 ₺ + KDV |
| 6 741.70 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 3.86 kg |
| Hacim | 0.05177 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 8N2556 |
| Length | 249.17mm |
| Outer Diameter | 324.61mm |
| Inner Diameter | 257.56mm |