| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CATERPILLAR 11 adet model bulundu | 420E 420E IT 422E 428 E SERIE II 428 F 432 E2 432E 432F 434E 442E 444E |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 229mm |
| Outer Diameter | 155mm |
| Inner Diameter | 88mm |