| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ATLAS COPCO 1 adet model bulundu | ROC 642 HC | |
|
BCMH 2 adet model bulundu | BH 6100 BH 7100 | |
|
BENATI 2 adet model bulundu | 3.28 5.30 | |
|
CAMOX 2 adet model bulundu | F 140 F 175 F | |
|
CASAGRANDE 2 adet model bulundu | B 125 CFA B 135 | |
|
CIMAF 1 adet model bulundu | BROYEUR | |
|
CMC 2 adet model bulundu | MERCURE SATURNE 4000 | |
|
DALEN 1 adet model bulundu | 200 | |
|
DEHONDT 1 adet model bulundu | ARRACHEUSE | |
|
DOOSAN 2 adet model bulundu | DH 280 SOLAR 280 LC | |
|
FANTUZZI 1 adet model bulundu | FDC 200/100 | |
|
LAVERDA 7 adet model bulundu | 184 AL 200 REV L 517 H L 517 MC L 518 L 520 MX 240 | |
|
LIEBHERR 12 adet model bulundu | L531 L532 L541 LR 632 B LITRONIC LR632 LR641 PR 724 L/XL/LGB PR 732 B LITRONIC PR 742 B LITRONIC PR732 PR742 RL 42 B | |
|
MASSEY FERGUSON 1 adet model bulundu | 7240 ACTIVA | |
|
MONTABERT 3 adet model bulundu | 10170 CX 125 CL 215 CX | |
|
NEW HOLLAND 16 adet model bulundu | VL 600 VL 6040 VL 6050 VL 6060 VL 6070 VL 6080 VL 6090 VL 610 VL 620 VL 630 VL 640 VL 660 VN 260 VN 260 TIER 2 VX 680 VX 7090 | |
|
RIVARD 2 adet model bulundu | 300 TC 150 TR 200 | |
|
SOILMEC 1 adet model bulundu | SM 18 | |
|
UNION 1 adet model bulundu | U/22 HY | |
|
YALE 1 adet model bulundu | GDP 140 EB | |
|
ZETTELMEYER 2 adet model bulundu | ZL 3002 ZL 4002 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 406mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 394mm |
| Outer Diameter | 264.3mm |
| Inner Diameter | 153.3mm |
| Bolt Hole Diameter | 15mm |