| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CATERPILLAR 16 adet model bulundu | 323 DL/DLN 725 730 730 C 730 C 2 735 740 745 C 785D 980 G SERIE II 980H D250E D250E II D300E D300E II RM300 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1193355 |
| Length | 405.2mm |
| Width | 199.9mm |
| Height | 65.3mm |