| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 40.96 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 093.34 ₺ + KDV |
| 2 512.01 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 674.67 ₺ + KDV |
| 2 009.60 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.129 kg |
| Hacim | 0.02436 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | NEW HOLLAND 84072430 |
| Length | 556mm |
| Outer Diameter | 142.3mm |
| Inner Diameter | 109.6mm |