| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 13.63 EUR |
| Ürün Fiyatı | 696.59 ₺ + KDV |
| 835.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 557.27 ₺ + KDV |
| 668.72 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.55338 kg |
| Hacim | 0.00151 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | SAE J905 |
| Price Type | F |
| Length | 174mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 25micron |
| Collapse Burst | 6.9bar |