| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
HEULIEZ 2 adet model bulundu | GX 217 GX 417 | |
|
VOLVO 16 adet model bulundu | B 10 R B 6 B 6 F A B10B B10M B9M C10M N 10/250 N 10/260 N 10/270 N 10/290 N 10/300 N 7 N10 N12 NL 10 310 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 372.7mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 360mm |
| Outer Diameter | 310.8mm |
| Inner Diameter | 199.2mm |
| Bolt Hole Diameter | 10.3mm |