| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 55.18 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 820.08 ₺ + KDV |
| 3 384.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 256.06 ₺ + KDV |
| 2 707.27 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.02 kg |
| Hacim | 0.00293 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Length | 100mm |
| Outer Diameter | 129mm |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Gasket OD | 107mm |
| Gasket ID | 97mm |
| Efficiency Beta 2 | 150micron |