| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 21.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 125.03 ₺ + KDV |
| 1 350.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 900.02 ₺ + KDV |
| 1 080.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.67585 kg |
| Hacim | 0.00153 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | VOLVO 20805349 |
| Length | 200mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 5micron |
| Collapse Burst | 6.9bar |