| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ISUZU 16 adet model bulundu | NKR 55 NKR 66 NKR 71 NKS 71 NKS 81 NPR 55 NPR 59 NPR 71 NPR 72 NPR61 NPR66 NPS 71 NPS 72 NPS 81 NQR 71 R P 35.04 | |
|
ISUZU VU/LT/LW 5 adet model bulundu | NKR 3,0 D NKR 3,0 TDI NPR 77 P35.3 NPR P 35.04 NQR 71 R | |
|
KUBOTA 4 adet model bulundu | M 9580 DT M 9580 DTC M8950DTS M8950S |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | ISUZU 2906469000 |
| Length | 254mm |
| Outer Diameter | 201.4mm |
| Inner Diameter | 134.9mm |
| Bolt Hole Diameter | 22.9mm |