| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 22.01 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 124.86 ₺ + KDV |
| 1 349.83 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 899.89 ₺ + KDV |
| 1 079.87 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.217 kg |
| Hacim | 0.0021 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | JCB 32905002 |
| Length | 180mm |
| Outer Diameter | 71mm |
| Inner Diameter | 61mm |
| Bolt Hole Diameter | 17mm |