| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CASE 3 adet model bulundu | 2670 W20C W30 | |
|
HOES 1 adet model bulundu | 5000 R |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 270.8mm |
| Outer Diameter | 128mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 128mm |
| Gasket ID | 120.9mm |
| Efficiency Beta 2 | 17micron |
| Series | W023, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Efficiency Beta 1000 | 40micron |