| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 37.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 898.11 ₺ + KDV |
| 2 277.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 518.49 ₺ + KDV |
| 1 822.19 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.287 kg |
| Hacim | 0.0009 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 230mm |
| Outer Diameter | 54mm |
| Inner Diameter | 27.4mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |