| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 19.66 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 004.76 ₺ + KDV |
| 1 205.71 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 803.81 ₺ + KDV |
| 964.57 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.25628 kg |
| Hacim | 0.00164 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Length | 143.5mm |
| Outer Diameter | 89.7mm |
| Inner Diameter | 14.5mm |
| Collapse Burst | 5.5bar |
| Efficiency 50% | 5micron |