P608666
HAVA FİLTRESİ, DIŞ POWERCORE
4 851.07 ₺ + KDV
5 821.28 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 94.92 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 851.07 ₺ + KDV |
| | 5 821.28 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 880.85 ₺ + KDV |
| | 4 657.02 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.50139 kg |
| Hacim | 0.01919 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Family | PSD |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | Up to 99.95% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 331.7mm |
| Flow Direction | Straight |
| Media Brand | PowerCore |
| Width | 203mm |
| Height | 186.6mm |