| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 56.07 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 983.94 ₺ + KDV |
| 3 580.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 387.15 ₺ + KDV |
| 2 864.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.283 kg |
| Hacim | 0.00069 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 187mm |
| Outer Diameter | 96mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |
| Outlet Size | 3/4 BSP/G |