P782915
HAVA YAĞ SEPARATÖRÜ
5 275.13 ₺ + KDV
6 330.16 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 103.20 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 275.13 ₺ + KDV |
| 6 330.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 220.10 ₺ + KDV |
| 5 064.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.709 kg |
| Hacim | 0.00321 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 156mm |
| Outer Diameter | 99.6mm |
| Inner Diameter | 50mm |
| Flange Diameter | 80.77mm |















