| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 103.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 271.17 ₺ + KDV |
| 6 325.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 216.93 ₺ + KDV |
| 5 060.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 2.113 kg |
| Hacim | 0.0338 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Flame Retardant |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 392mm |
| Outer Diameter | 232mm |
| Inner Diameter | 150mm |