G180031
HAVA TEMİZLEYİCİ, FRG RADIALSEAL
54 468.19 ₺ + KDV
65 361.83 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 1 023.49 EUR |
| Ürün Fiyatı | 54 468.19 ₺ + KDV |
| | 65 361.83 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 43 574.55 ₺ + KDV |
| | 52 289.46 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 23.58678 kg |
| Hacim | 0.27292 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Outlet Diameter | 203mm |
| Body Diameter Maximum | 457mm |
| Body Length | 563mm |
| Family | FRG |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Inlet Diameter | 203mm |
| Overall Length | 735mm |
| Rated Flow LR | 29.5m3/min |
| Rated Flow MR | 34.8m3/min |
| Rated Flow HR | 39.4m3/min |
| Restriction LR | 152mm H2O |
| Restriction MR | 203mm H2O |
| Restriction HR | 254mm H2O |
| Price Type | H |