| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 51.52 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 741.80 ₺ + KDV |
| 3 290.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 193.44 ₺ + KDV |
| 2 632.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.18824 kg |
| Hacim | 0.00076 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cylindrical |
| Price Type | F |
| Length | 57.91mm |
| Outer Diameter | 76.96mm |
| Inner Diameter | 37.34mm |