| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 30.86 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 577.16 ₺ + KDV |
| 1 892.59 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 261.73 ₺ + KDV |
| 1 514.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.151 kg |
| Hacim | 0.00036 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 87mm |
| Outer Diameter | 46mm |
| Inner Diameter | 25.8mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |