| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 26.95 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 377.33 ₺ + KDV |
| 1 652.80 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 101.86 ₺ + KDV |
| 1 322.23 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.857 kg |
| Hacim | 0.00182 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | IVECO 1902047 |
| Length | 145mm |
| Outer Diameter | 112mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 50% | 4micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.5bar |
| Anti-Drainback Valve | Yes |