G082508
HAVA TEMİZLEYİCİ, FPG RADIALSEAL
8 307.35 ₺ + KDV
9 968.82 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 156.10 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 307.35 ₺ + KDV |
| | 9 968.82 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 645.88 ₺ + KDV |
| | 7 975.06 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.356 kg |
| Hacim | 0.03612 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Outlet Diameter | 89mm |
| Body Diameter Maximum | 212mm |
| Body Length | 247mm |
| Family | FPG |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Inlet Diameter | 95mm |
| Overall Length | 406.7mm |
| Rated Flow LR | 4m3/min |
| Rated Flow MR | 6m3/min |
| Rated Flow HR | 7.8m3/min |
| Restriction LR | 100mm H2O |
| Restriction MR | 200mm H2O |
| Restriction HR | 300mm H2O |