P181050
HAVA FİLTRESİ, DIŞ FİNLİ
891.85 ₺ + KDV
1 070.22 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 17.48 EUR |
| Ürün Fiyatı | 891.85 ₺ + KDV |
| 1 070.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 713.48 ₺ + KDV |
| 856.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.5 kg |
| Hacim | 0.0063 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | FWA |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 254mm |
| Outer Diameter | 104mm |
| Inner Diameter | 62.9mm |
| Minor OD | 16.76mm |















