P778335
HAVA FİLTRESİ, DIŞ RADIALSEAL
3 369.99 ₺ + KDV
4 043.99 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 65.94 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 369.99 ₺ + KDV |
| | 4 043.99 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 695.99 ₺ + KDV |
| | 3 235.19 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 3.23185 kg |
| Hacim | 0.04837 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | SCANIA 1335679 |
| Length | 433.5mm |
| Outer Diameter | 303.7mm |
| Inner Diameter | 168.6mm |
| Flow Direction | Standard |
Benzer Ürünler
| # | Ürün | Fiyat/Stok | Detay |
|---|
| 1 | P778335 HAVA FİLTRESİ
BALDWIN
HAVA FİLTRESİ |
|
Detay |